Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért áll felfelé a szőr a...

Miért áll felfelé a szőr a karomon?

Figyelt kérdés

Régebben epiláltam, mostanában viszont borotváltam a karomat, de meguntam, hogy pár naponta szedhetem le megint, szóval úgy döntöttem, inkább megnövesztem és talán kiszőkítem, mert zavar, hogy sötét, a bőröm pedig nagyon világos..De ami a színénél is zavaróbb, az az, hogy felfelé áll, mintha mindig libabőrös lennék. Csomóan kérdezgették már, amikor kicsit hosszabb volt, hogy fázol? Tiszta libabőrös vagy..Pedig dög meleg volt...

Az epilátortól lehet? És mit csináljak, hogy lelapuljon, mint a normális embereknek? 19/l


2017. jún. 5. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyan ez a bajom, de szerintem inkább a borotva miatt van. kend le reggel testápolóval az egész karod, úgy, hoyg egy irányba álljon, az nekem segíteni szokott :)
2017. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom :)
2017. jún. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!