Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alkarom teteje kipattog a...

Az alkarom teteje kipattog a napozástól. Mi lehet ez, talán napallergia, mi a jó megoldás ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából csak úgy kevés naptól nem jön elő. A bőröm hozzá szokott a barnasághoz. Nagyon sokat napozom. Télen kb minden második nap 13 -15 perc szoli. A barnaság tökéletesen megvolt, semmi kipattogás, és nem használtam krémeket. Tavaly nyáron kezdődött a kezem kipattogni, majd varas lett a helye, pedig nem kapargattam. Most hogy bejött a jó idő sokat napozom (fociedzés miatt a karom sokat van napon, tehát edzéssel és napozással együtt a napi "napozásom" 5 - 6 óra. Amiben a monoton száraz csak napon fekvés max 2 - 3 óra.) Általában 10 -11 óra felé kifekszem és csak késő délután edzés után megyek be. A barnaság látszódik, viszont a z alkarom nem szép. Mi lehet ez és hogyan lehet ezt megszüntetni?

A válaszokat előre is köszönöm (18f) - A káros hatásait a sok napozásnak és a szolinak tudom viszont jobb mint az egyéb rákkeltő szerek :v



2017. máj. 30. 00:15
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:

Fejezd be a napozást, és használj fényvédőt, naptejet, ha kimész az utcára.

Ennyi napozás meg szoli nem normális és nem egészséges, nem csoda, hogy a bőrödnek elege lett belőle.


Az UV sugárzástól kapott bőrrák nem jobb, mint a cigitől kapott tüdőrák, a rák nem verseny lol.

2017. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!