Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha este bekötöm a hajam...

Ha este bekötöm a hajam kevésbé zsírosodik?

Figyelt kérdés
Illetve, ha egész estére bekötve hagyom megeshet, hogy reggelre laposabb lesz a hajam, vagy ez csak azért van, mert már kevésbé friss?

2017. jún. 10. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem laposabb lesz, furcsa formája lesz és bezsírosodik ha felkötöm estére. Ismerek olyat is aki kontyba alszik és semmi baja. Tehát szerintem az a legjobb ha ezt magadnak tapasztalod ki. Próbáld ki egyszer hogy felkötöd éjszakára.
2017. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Laposabb lesz, mert "felveszi" az összefogott haj állapotát. Például nekem elég oroszlános hajam van, mikor megszárítom, de utána befonom, vagy összekötöm, és lelapul. Sosem lett ettől még zsírosabb nekem és nem is hallottam ilyenről.
2017. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egészséges bekötött hajjal aludni este és még zsírosabb is lesz :D Moss hajat, ne legyél lusta.
2017. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem lustaság kérdése :))

Viszont szeretném legalább három napos mosásra rendesen rászoktatni, mert ugyebár két naponta nem túl egészséges...

2017. jún. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!