Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek melyik szőrtele...

Lányok, nektek melyik szőrtelenítési módszer vált be a leginkább? Én borotválok, de már nagyon unom, hogy másnap mát látni is a szőrt :/ ~20/L~

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 16:34
 1/8 A kérdező kommentje:
*már
2017. jún. 12. 16:35
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
epilálás tetőtől talpig - 1 hetet is kibír :D
2017. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Borotva, de nekem is az a helyzet hogy másnap már "kibulyik" a szőr.

Neked is a hónaljad borotválás miatt barna pattanásos?

2017. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. Viszont van amikor benő a szőr :/ meg 1-2 pirosbpatti kijön.
2017. jún. 12. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Láb: gyanta, hónalj: borotva.
2017. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én borotválom a lábam, karom, hónaljam, bikinivonalamat... Utálom mert tényleg nagyon gyorsan visszanő, ráadásul fehér a bőröm, sötét a szőröm, így nagyon hamar meglátszik és ezért szinte két naponta szőrtelenítenem kell. Viszont más módszert még nem találtam....Egyszer vettem magamnak egy epilátort, de úgy néz ki, hogy teljesen felesleges volt mert az eddigi példák azt mutatják, hogy nem nekem találták ki. Ahányszor kipróbáltam, mindig az lett a vége, hogy bepirosodott a bőröm és nagyon csúnyán begennyesedett, benőtt a szőr stb. és egyrészt fájt, másrészt pedig esztétikailag sem volt előnyös, ráadásul beletelt egy időbe, amire eltűnt és meggyógyult. A gyantázást pont emiatt nem mertem kipróbálni, a szőrtelenítő krémmel pedig kb. ugyanott lennék mint a borotvával, szóval így ezek után arra jutottam, hogy inkább maradok a borotvánál, bármilyen fáradtságos és időigényes is...
2017. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Láb, bikinivonal: gyanta/epilátor

Hónalj: borotva

2017. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a borotválás vált be, mert annyira gyorsan és sűrűn nő a szőröm, hogy a gyanta és az epilálás után is 4-7 napon belül nő a szőr, és ehhez képest a borotva nekem gyorsabb, kevésbé macerás és olcsóbb is. Bár most leginkább végleges szőrtelenítésen gondolkodom.
2017. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!