Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen terméket használják az...

Milyen terméket használják az arcomra, amitől egyenletesebb lesz a bőr, eltűnteti a bőrhibákat? (alapozó 'helyett') A primer erre is alkalmas?

Figyelt kérdés

Mit tehetek, hogy alapozó nélkül kicsit szebbek mutasson az arcbőröm?


Hallottam, hogy az alapozó előtt használatos primer egyenletetesebbé teszi a bőrt. Csak alapozóval együtt? Milyen konkrét terméket ajánlotok?

(Lehetőleg drogériávan beszerezhető.)



2017. jún. 13. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapozón kívül nincs jobb.


Végül is a primert is használhatod, de én arra használom, hogy az alapozó szebbnek, természetesebbnek hasson.

2017. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kell, hogy jobb legyen az alapozótól. Csak alapozó nélkül legyen kicsit tűrhetőbb a bőröm


(Nyáron munkába nen szeretnék fölöslegesen alapozózni, hadd legyen "szabad" addig is a bőröm, plusz nem fogyasztom

2017. jún. 14. 10:34
 3/3 A kérdező kommentje:

.. plusz nem fogyasztom az alapozót, meg nem kell korábban kelni a felvitele miatt.)


Milyen primer használsz? Be tudom szerezni drogériában?

2017. jún. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!