Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik szoktak meztelenül...

Akik szoktak meztelenül napozni, azok hol csinálják?

Figyelt kérdés
Évek óta le szeretnék barnulni normálisan mindenhol, de sosem megy, valami olyan hely kellene ahol senki nem jár.
2017. jún. 16. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, nudista strandot keress (?)
2017. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jól megértetted a problémát.
2017. jún. 16. 00:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátsókert...
2017. jún. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor megy, ha nem görcsölsz azon, hogy mi van, ha valaki meglát. Persze nem kell mutogatni magunkat, ez nem arról szól,de én például a kertünkben szoktam egy olyan helyen, ami valamennyire védett, nem igazán látszik oda.
2017. jún. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Korábban a Luppa-tónál lehetett nudizni. Az idén sajnos bekerítették. Budapesten most az Újpesti nudi alkalmas. A Gárdonyi nudi nagyon jó.
2017. jún. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kell valami kis zug, ahova nem látni rá.

Otthon a hátsó kertbe nem lehet belátni, én ott napoztam meztelenül. Apám-anyám egyszer-egyszer meglátott, de hát istenem, a gyerekük vagyok...

Később az albiban /társasház/ terítettem egy plédet az erkély korlátra, aztán lefeküdtem mögé, így nem láttak.

Nem volt az igazi, mert csak a nap bizonyos szakaszában működött, hamar árnyékos lett.

Aztán laktam panelban is, na az nagyon király volt, fel tudtam menni a tetőre, senki nem zavart.

Ma már saját házban élek, csak fogom magam és kifekszek napozni, lemezből van a kerítés, nem látni át.


Nudista strand nem rossz, de csak az igazi, hivatalos hely. A nem hivatalosra is ki lehet járni, de sose egyedül menj, akár fiú, akár lány vagy.

2017. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Például szoláriumban.

Vagy otthon az ablakban.

2017. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erkélyen 4.-en, eltakarva.
2017. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erkélyen szoktam a panelunk tetején, a nyaralóban. Általában szép sima egyenletes barna szoktam lenni...
2017. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az erkélyen szoktam. Nálunk alapból hegyoldalban van a házunk, pontosabban inkább domboldalon, lényegében mi házunk mögött már csak néhány ház van amik nincsenek túl magasan, és a mi házunk alapból magas így én mindig az erkélyre megyek ki és ott napozok meztelenül. Az erkélyen a korlát teljesen takar mert úgy lett megcsinálva és bőven van ott hely ahol teljes egészében elérnek a napsugarak így nem vagyok kitéve annak a veszélynek hogy valaki meglásson, bár alapból nem nagyon érdekel, szoktam meztelenül teregetni az erkélyen meg az udvarra is kiszoktam menni meztelenül. Az utca felé néző kerítés teljesen takar, a szomszédok meg nem érdekelnek ha meglátnak, láttak már meztelen nőt én úgy gondolom.
2017. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!