Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egészségesebb meztelenül...

Solitude92 kérdése:

Egészségesebb meztelenül napozni, mint védeni a napfénytől az intim részt?

Figyelt kérdés
Természetesen csak az ajánlott napi mennyiségre értem, ami a test más részeire sem egészségtelen.

2015. máj. 12. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindegy. De ha meztelenül napozol, figyelj oda arra, hogy az egyébként állandóan fedett részeket alaposabban és gyakrabban kell naptejjel kenni (védeni), amíg hozzá nem barnulnak a többi felülethez.
2015. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Intim rész nagyon gyorsan leég, mivel nincs a naphoz szokva egyáltalán. Nem ajánlom. Ha mindenképpen szeretnéd, akkor nagyon kevés idő, fokozatosság és 50-es napvédő.
2015. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mérsékletesen napozunk igen egészségesebb. Nagyobb felületét éri a nap a testünknek. Sokkal több D vitamin keletkezik.
2015. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A meztelenség önmagában egészségesebb jobban lélegzik a bőr, meg ugye a napfény is egészséges. Persze nem hófehér testtel kell kezdeni a tűző napon a déli órákban, és órákig feküdni.

Én mindig úgy szoktam hogy jó alaposan bekenem magam naptejjel amikor már jön a jó idő és 20 percre fekszek ki a napra kb 5 percenként fekszem hátra, meg hasra, és ezt fokozatosan növelem percenként. Nyárra általában már elég barna szoktam lenni mindenhol akkor már gyakrabban merek meztelenül akár 1 órát is napozni persze nem csúcsidőbe 40 fokba, de naptejjel mindig jó alaposan bekenem magam tetőtől talpig, intim részemen vastagabban mivel ott alapból vékonyabb és érzékenyebb a bőr, de én amikor úgy van mindig teljesen meztelen napozok általában kihalt részekre megyek, vagy kimondott nudista strandokra ahol a kutya sem zavar én nem vagyok szégyenlős akár a nyílt utcára is kimennék meztelenül de azért mégsem teszem meg mert következményekkel járhat meg ugye az illem. Apám közösképviselő egy panelházban és a tetőn van egy olyan rész ami a miénk ilyen tetőn lévő szerelő rész ahová a szerelők meg egyéb hivatalos személyek járnak én ott egy külön eltakart de napfény dús helyre megyek levetkőzök és ott napozok úgy hogy senki nem zavar. Apám tudja mikor lehet menni és mikor nem amikor várható hogy mások is lesznek a tetőn. Mi kertes családi házban élünk ott is szoktam gyakran meztelen napozni szerencsére oda is nehezen lehet belátni.

2015. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és szolizni is meztelenül szoktunk...máraki
2015. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak szoliba napozok ugymond meztelenül,ott anmkutya se lát,ritkán,mert fehér bőrű vagyok,ha nincs szolival néha,igen ritkán rásegítve akkor szétégnêk.

Máshol nem is lenne mód,rendes napon hogy zavartalanul ilyet tegyek,közönség meg kizárva.☺Nekem meg se fordul a fejembe.


Olyan hogy egészsêgesebb szerintem nincs.Ha akár csak felső nélkül normál ideig,védelem mellett(naptej)napozik valaki bőven elêg.

A nap orvosok is megmondták önmagába megfelelő mennyisêgű vitamint nem tud adni.

2015. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az udvaron én is meztelen napozok,mászkálok.35/L
2015. máj. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meztelenül lenni egészségesebb, kényelmesebb. Az intim részeket meg naptejjel lehet védeni az elején.
2015. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször meztelenül napozok.L
2015. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol ? Bekenhetnénk egymás hátát napolajjal. F
2015. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!