Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsek intim...

Hogyan szőrtelenítsek intim területen?

Figyelt kérdés

A barátommal már egy ideje együtt vagyunk és célozgatott rá hogy többet akar, én sem ellenzem. Viszont még sosem szőrtelenítettem lent, és nem tudom hogy csináljam:$

Bikini vonalban már próbáltam borotvával de akárhogy is csináltam kipattogzott a bőröm elég csúnyán.

A gyantát és epilátort lábon sem bírom, már próbáltam:( Milyen más lehetőség van még szőrtelenítésre?



2017. jún. 21. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sima borotvával próbálkozol, mindig növési iránnyal megegyezően vágd.


Megpróbálhatod esetleg egyszerű nullás géppel. Én azzal szoktam 3 mm-re, aztán ahol kell, kézi borotvával nullázom.

2017. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!:) Megpróbálom majd, de azért jöhetnek még tippek ha ez nem válna be:D
2017. jún. 22. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten az intim területre van szőrtelenítő krém, amit odakensz, vársz a megadott időpontnak megfelelően és vagy lemosod vagy adnak hozzá egy kis "spaklit" és azzal lehúzod. Nagyjából úgy néz ki, mint penge nélkül egy borotva és az úgy lehúzza a lejött szőrt
2017. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

a szőrtelenítő krém a legkényelmesebb, de szerintem nem a legbiztonságosabb.

én személy szerint nem ajánlanám a borotvát, főleg ha most próbálkozol először. én ha egy kicsit is erősebben nyomom, akkor minimum egy hétig szenvedek a szőrbenövésektől, meg annyira irritált a bőröm.

én epilátorral csinálom, majd megveszek, mert rohadtul fáj, de ez legalább tovább tart, meg én általában veszek be előtte egy fájdalomcsillapítót és iszok egy sört, és az kiüt eléggé, hogy ne érezzem annyira

2017. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a szőrtelenítő krém nagyon jónak hangzik, hogy őszinte legyek már túl egyszerűnek:D Nincs semmi "mellékhatása"? Mert ha nem akkor egyértelműen kipróbálom:)
2017. jún. 22. 21:59
 6/7 anonim válasza:
100%
Hát..talán a szőrtelenítő krém kényelmes, és kipróbáltam, nem annyira pattogtam ki utána mint a borotvától, de viszont sok káros anyag van benne,vagy rákot okozhat..persze csak akkor ha sokat használod, bocsi nem akartam elvenni a kedved, csak azt mondom nem árt vigyázni :)
2017. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vetted el, gondoltam hogy van valami "mellélhatása":D

De ha sokan használják akkor annyira káros nem lehetxd

2017. jún. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!