Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem tippet adni...

Tudnátok nekem tippet adni hogyan hozhatnám helyre a hajamat?

Figyelt kérdés
Egyszer blansoltuk(szőkítettük),de azóta nagyon el van töredezve. Folyton vágok belőle ,de egy kis idő után eltöredezik vissza és letörnek apró szálak(van hogy hosszabbak is). Számtalan dolgot kipróbáltam már. Ricinus olajat,kókusz olajat,minden hajmosásnál használok hajbalzsamot és utána hajápoló olajokat,különféle szérumokat. Direkt töredezett hajra vettem Syoss-os hajsampont ,használtam már foghagyma sampont az sem segített... Valakinek hasonló tapasztalat?

2017. jún. 22. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezek kozul egyik sem valt be neked, akkor erdemes lenne felkeresned egy fodraszt, aki tudna ebben az esetben segitseget adni neked. Remelem sikerrel jarsz! :)
2017. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát fodrásznak tanultam,most fejeztem és ugye a tanárnőm is fodrász,szóval folyamat vágtunk belőle,de rövid hajat nem akarok,ígyis elég rövid,mivel csak a vállamig ér,de köszönöm szépen :))
2017. jún. 23. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!