Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy megengedjék?

Figyelt kérdés
Egy darab éve sírok már a talpuk alatt is,hogy most nyáron hadd fessem be a hajam kékre.Rengeteg reménytelen próbálkozás után ma reggel úgy jöttem haza,hogy az asztalon hevert egy kék hajszínező.Aztán édesanyám bejelentette,hogy csak néhány tincset enged,nem festhetem be az egészet.Hogy vegyem rá őket,hogy megengedjék?Nyár van,ez csak 15 hajmosás,és nagyon akarom...Segítenétek?
2017. jún. 22. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

először is mennyi idős vagy? :) lehet anyukádék azért nem engedik mert fiatal vagy még. milyen színű a hajad? mert ha világos barna vagy szőkés-barnánál sötétebb, akkor nagyon semmit sem ér, és végül 15 hajmosást nem fog kibírni, max 5 vagy 6-ot :)

ha meg nagyon nem akarják engedni, akkor csak kendd fel magadnak utána pedig öblítsd ki, és már nem tudnak veled mit tenni :)

2017. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok,a hajam pedig..Nem is tudom,talán világosabb barna,talán annál picit sötétebbnek tudnám definiálni.
2017. jún. 22. 19:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Utánanéztem kicsit..világos aranybarna:)
2017. jún. 22. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem fogja befogni

csak a szőkét fogja be

2017. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kék nem kopik ki maradéktalanul. Ráadásul fehérre kell előtte szökíteni a hajat.
2017. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már hogyne fogna a kék sötétebb hajon? Maximum nem lesz olyan feltűnően színes.Tény,hogy nem kopik ki haladéktalanul...De nem fog benne maradna életem végéig...Viszont nem arra voltam kíváncsi,hogy ki szerint nem működik,hanem mondjuk hogy hogyan is vegyem rá a szüleimet...
2017. jún. 22. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tény, be tudja fogni. Csak nem kék lesz, hanem f.s színű. 12 éve kék a hajam, van benne gyakorlatom. Miért nem elég a pár tincs, amit megengedtek?
2017. jún. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
elkényeztetett tinipïcsa
2017. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a fő kérdéshez tartozik, de tényleg nem lesz kék színű. Csak a világos szőkét fogja be.
2017. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!