Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon szeretnék helix pc-t....

Nagyon szeretnék helix pc-t. Lövetni szeretném nem szúratni. Mennyire fáj? :D és mivel tudnám meggyőzni a szüleimet hogy megengedjék? Valami tipp hogy hogyan kezdjek bele anyummal ebbe a beszélgetésbe?

Figyelt kérdés
:D

2013. ápr. 5. 22:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
16/L
2013. ápr. 5. 22:19
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
én 2E-ért lövettem a pólusban, de valahol 3E-ért csinálják. néhány kozmetikus is meg tudja csinálni. én egyszer csak megcsináltattam és kb 1 hónap múlva vette észre. 20L
2013. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi:) csak nekem elkerulhetetlen h ne vegye észre:))... Rovid hajam van:>
2013. ápr. 5. 22:28
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Próbálj azzal érvelni, hogy már csak 16 éves vagy, és azért ez nem egy tetoválás, ha nem tetszik, ki tudod venni. Na meg, persze, ha már a fülcimpádban van,akkor mégis mi a különbség, ha a következő kicsit fentebb megy? Semmi :)

Egyébként szerintem gondold át, szúratni sokkal jobban megéri, lehet, hogy kicsit drágább lesz, de sokkal kisebb eséllyel fog elroncsolódni a porc, mint egy lövéssel. Nekem szúrták, maga a szúrás nem fájt, lefújták érzéstelenítővel, mikor annak eltűnt a hatása, akkor kicsit fájdogált. Számíts rá, hogy pár napig lehet, hogy gennyes lesz, az tök természetes, az előírásoknak megfelelően kezelni kell, és akkor elmúlik. viszont mivel porc, elég érzékeny hely, sapka, haj minden cucc bele tud ragadni, több idő kell a gyógyulásának, lehet, hogy még 1-2 hónap múlva is érzékeny lesz, ha esetleg azon az oldalon alszol.

2013. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is szúrasd..barátnőm lövette és tök csúnya porckinövése lett, ott van egy nagy pukli a fülénél...nekem szúrták és tök szép körülötte, pedig csak 1 hete csináltattam. Nem érzéstelenítették, így kicsit fájt a szúrás, de nem olyan szörnyű...egyébként mondd meg, hogy ez tényleg csak egy fülbevaló, ha kiveszed se igen látszik a helye:)
2013. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szúrták, pc-vel együtt 5000 Ft-ért, de kaptam hozzá 'használati utasítást', és hiába mondta a kozmetikusom, hogy ő kilőtte volna fele annyiért, egyáltalán nem bántam meg hogy a szúratást választottam. A korod mindenképpen megkérdezik egy normális szalonban, de ha ez segít valamit, nekem is csak most, 18 éves koromra lett, addig elő sem mertem volna jönni ilyesmivel az itthoni konzervatívkodás miatt.
2013. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sok olyat olvastam h a szurastol is lett pukli egyeseknek tehat a fultol is fugg:) bar jo lenne szuratni ccccsak itt nem nagyon van olyan hely:/
2013. ápr. 6. 08:57
 8/14 A kérdező kommentje:
S anyum ha engedne csak lovetni engedne mert neki is lovetve van csak nem a porcba:)
2013. ápr. 6. 09:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok: én lövettem most januárban, kb úgy fájt mint 1 darázscsípés. 1 pillanat az egész. semmi baja nincs a fülporcomnak. havonta 1x ki kell venni megtisztítani, mert ha felgyülemlik a kosz akkor fáj. nekem is rövid hajam van, igaz a fülnél kicsit hosszabb, de így is 1 hónap telt el mire észrevette anyám.


tény, hogy az elején baromira fájt, mikor rajta feküdtem, de elmúlt az is 1 hónap után. ha hozzáértő emberrel csinálod, akkor nem lesz semmi baja a porcnak se.

2013. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Minden honapban egyszer kell kivenni?:)
2013. ápr. 6. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!