Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitcsinaljak a hajamal?

Mitcsinaljak a hajamal?

Figyelt kérdés

szornyu a hajam. nagyon vekonyszalu sot meg attol is vekonyabb. ha kivasalom es kimegyek akar csak az udvarra kb10perc utan ugy all mint a madarilyesztoknek. semmi tartasa nincs. 10percenkent fesulhetnem. de ha fesulom is utana szall mindenhova olyan nincs hogy csak log oszt jolvan mennek minden fele.

mit lehet tenni? mivel kezeljem?


2017. jún. 23. 09:13
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia,


sajnos a vékony-szálú hajon nem lehet "vastagítani"

Pakolásokkal tudod erősíteni. akár házi pakolást is találsz a neten ,nem kell kiadni érte egy vagyont. a vasalás pedig nem tesz neki jót. próbáld lecsökkenteni a vasalás számát ( én pl heti 2szer vasalom, mindig miután megmostam és megszárítottam) és syoss hajpakolást + hajolajat használok. a hajolajtól nem lesz száraz, és talán még segít is, hogy ha kimész ne álljon úgy mint a madárijesztő :D

2017. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!