Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrű vagyok és pattanás...

Zsíros bőrű vagyok és pattanásos, mivel ápoljam a bőröm? 16/L

Figyelt kérdés
Tudom, abban a korban vagyok, de már 4 éve küzdök a pattikkal és elegem van! Úgyhogy most titeket kérdezlek, hogy ti mivel ápoltátok a bőrötöket anno vagy még most is, hogy szép, üde és PATTANÁSMENTES arcotok legyen? Ha a termékek nevét is leírnátok naaaagyon megköszönném :) Hetfőn megyek a dm-be és ki akarok próbálni valamit, ami nektek segített. Előre köszönöm!! :)
2017. jún. 24. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász és kozmetikus

Dmben van pattanásokra maszk anti-pickel blabla cink tartalmú ideiglenesen jó

2017. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem a legjobban egy arcra való szappan segített! Arcmosáskor azt használtam reggel és este, és a pattanások halványodtak, a bőröm puhább lett, elmúlt a pirosodás... csak már nem tudom hogy mi volt a neve. :( De interneten szerintem találhatsz hasonlót!

A dm-es arcmaszkok tényleg jók!

+Én heti egyszer mélytisztító bőrradírt használok. És egyáltalán nem sminkelek.

2017. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Akkor majd keresek arcmaszkokat :)
2017. jún. 24. 15:42
 4/7 anonim válasza:
Micellás arclemosót próbáltál már? :) Nekem segített, egy hét használat után már láttam a változást.
2017. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

(Azt elfelejtettem írni, hogy a Garnier Micellás Vizét használom. :)

#4-es voltam.)

2017. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapos sminklemosás - micellás víz erre tökéletes, ahogy azt már írták. Nekem L'Oreál van, de bármelyik megfelelne szerintem a célnak.

Arclemosót érdemes használni - Himalaya Herbals márkának külön problémás bőrre való készítményét használom, viszont van akinek az nagyon szárítja a bőrét, helyette ott van a Neutrogena, arról is jókat hallok, Baleából is van mindenféle arcbőrre. Nézd meg jól, melyik való a te bőrtípusodra.

A fekete szappan is jó arclemosó, zsíros bőrre különösen.

Arctonik - elméletileg a tonizálás része az arctisztítási rutinnak, én annyira nem vagyok oda érte, mert szárít, de szíros bőrre kipróbálhatod.

Hidratálás - én szeretek éjszakai krémet használni, miután lemostam az arcom. Igazából ez sem márkafüggő, nekem szintén L'Oréal márkájú van (Nutri-gold a neve ha érdekel, és nagyonnagyon szeretem), de Baleásat is használtam egy ideig, és azok is teljesen jók.


Vannak különböző maszkok is, azokat is kipróbálhatod, de ne vidd túlzásba. A túl sok kence sem tesz jót, tartsd az egyensúlyt, alakíts ki egy rutint.


Ja, és ezek nyilván nem csodaszerek, aknét nem tüntetnek el egy az egyben, azt a szert a bőrgyógyásznál és a gyógyszertárban keresd - viszont egy jó arcápolási rutin sokat javíthat a helyzeten szerintem. Na meg az idő is, de gondolom ezt már kismilliószor hallottad.

2017. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Vettem arcmaszkokat és fekete szappant jelenleg is használok és tényleg nagyon jó. Köszönöm a részletes választ! Aranyosak vagytok, ment a zöld kéz ✋ :)
2017. jún. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!