Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért érzek minden változás...

Miért érzek minden változás előtt elkenálhatatlan kédztetést, hogy levágassam a hajam?

Figyelt kérdés
Ha végzek egy iskolában,ha költözöm ,amikor valami történik az életemben,egy nagyobb változás,mindig azonnal futnèk a fodrászhoz vágatni.Csak az a baj,hogy eddig 3-ból 3X megbántam és aztán türelmetlenül vártam,hogy megnőljön.Ennek tudatában levágassam megint?
2017. jún. 25. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg más fazont mint az előtt. Legyél merész és vállalj be vadabb haj viseletet. Ki tudja ? :)
2017. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos azert, mert az eletedben egy merfold kovet ertel el, amire buszke vagy es szeretned megunnepelni es nem csak egymagad, hanem valami valtozassal egybekotve.

Ezzel nincs is baj, de ha eddig 3x megbantad akkor szerintem ne tedd meg negyedszerre is.:)

Talan probalj uj szint vagy fazont vagatni arra a hosszra, ami van. Azis egy meresz valtozas lehet.

2017. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Herceg Jozsef ***** válasza:
Ne vágasd le!
2018. jún. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!