Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak még az arcomra?

Mit használjak még az arcomra?

Figyelt kérdés

Sok embernél látom hogy nem csak egy terméket/dolgot használ pattanásokra/miteszerekre hanem még egy csomó más dolgot is. pl radírt, különféle krémeket stb.

Én Aknesolt használok ami nekem jól bevált és segít. Szerintetek vegyek még valamit? Ti használtok még mást is?

(ezt természetesen azoktól kérdezem akiknek ugyanúgy problémásabb a bőre mint nekem)

14/l



2017. jún. 25. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem használok krémeket, sima natúr joghurtot szoktam kenni az arcbőrömre, a mitesszerekre van mikor fogkrémet (bár szerintem annak a hatása csak városi legenda, de mégis, utána szebbnek érzem magam). Ha nagyon gyulladt pattanásaim vannak, akkor pedig jégkockát dörzsölök az adott helyeken, hogy lehűtse.

Bár ez valószínűleg nem olyan válasz, amire te vártál, de én személy szerint csak a natúr és természetes alapanyagokban bízok, azzal nem lehet mellé fogni, ráadásul bárhol belehet őket szerezni, és olcsók is.

2017. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) nekem ezek a természetes dolgok nem nagyon segítenek, de a drogériás vackokban én sem bízok. amit én használok az nem onnan van hanem patikából javaslatra, és ez tényleg használ. csak érdekelne más mit használ még.?
2017. jún. 26. 00:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én több mindent használok! Hámlasztót,tonikot,arclemosó zselét és egy könnyű hidratálókrémet! De csak azért ,mert más többet használ,nevegyél te is több mindent,ha az amit használsz bevált és szereted!
2017. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, lehet hogy igazad van :)
2017. jún. 26. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:

En is azt lattam mindig, hogy mindenki tobbfelet hasznal, es en sem talaltam tokeletesnek az arcom.

Tag mitteszerek,pattanasok neha.

En mar 13 eves korom ota csak 1 dolgot hasznalok, ami bevalt a Clean&Clear. Ugy letisztitja az arcom, hogy sosem volt pattanasom, csak picik es el is multak 1 nap alatt.

De vannak, akiknek nem hasznal.

Kesobb elkezdtem en is venni mindenfelet, arcradirt, tonikot, arckremet es mindegyiktol olyan csunya arcom lett. Olyan helyen volt az arcomon megannyi pattanas, ami eddig eletemben nem volt. Szoval ennyit roluk, bar lehet masoknak ez jot tesz es lehet, hogy neked is.


Igyal sok vizet, keruld a zsiros kajakat es egyel sok e vitamint, es probalj egy kicsit a napon lenni, es szelloztesd, es mindig mosd meg az arcod egy nap legalabb egyszer.


Anyukam mondta, hogy mit csinalok az arcommal, hogy ilyen szep, mondtam neki, hogy semmit, csak le.szarom xd eppen nyaralason voltunk, es csak tusfurdovel lemostam es ennyi volt.


Egyenkent voltam ilyen gyemantfejes lezeres kezelesen is a kozmetikusnal, azt mondtak nem ertik mit keresek itt, mert szep az arcom, de a tag mitteszereket osszehuzta <3 (pattanasok ellen is jo)

Nem is volt draga, ajanlom:)

2017. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:) sokat segített!!<3
2017. jún. 26. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!