Legyen frufrum?

Figyelt kérdés
Már régebben volt, de mindig csúfoltak miatta. Nem divatból szeretném hordani hanem azért mert nekem nagyon tetszik. Sokkal karakteresebb volt vele az arcom. Írnátok nekem mellette és ellene érveket?
2017. jún. 28. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, én személy szerint utáltam, de esetleg vágathatnál féloldalas frufrut, mert az szerintem jobban néz ki és gondolom emiatt nem csúfolnának.
2017. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én most hajvágós napokat tartok, tegnap előtt a derékig érőt levágtam a mellemig, és most a vállamig. Este szeretnék magamnak frufrut vágni, de nagyon félek... Nagyon hezitálok, de szerintem nézegess képeket, az segít
2017. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nekem is vállig ér a hajam, de tényleg nem tudom hogy legyen frufrum vagy maradjon így ahogy most van. Szép karaktert tud adni az arcnak a frufru, és tényleg az a legfontosabb hogy neked mi tetszik.

2017. jún. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!