Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy zajlik egy kozmetikus...

Hogy zajlik egy kozmetikus kezelés?

Figyelt kérdés
Először megyek kozmetikushoz holnap,arctisztításra.(Pattanások.)Hogy zajlik ez?Bemegyek,és mit kell mondanom?:D Légyszi írjatok le mindent,soha nem voltam még kozmetikusnál.Köszönöm! 16/l

2017. jún. 29. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Épp ma vittem a fiamat.:-) Mondd meg, hogy a pattanásaid miatt kérsz egy teljes arckezelést, a kozmetikus már tudni fogja, mi a teendő. Az enyém először egy puhító krémet vitt fel, néhány perc múlva arcgőzölés, utána valamennyi pattanást, mitesszert megnyitotta, a nagyobbakat steril tűvel, és kendőkkel kinyomta a tartalmukat. Fertőtlenítés, törlés, és végül felrakott egy pakolást jó 10 perc, negyedórára. Készülj rá, hogy legalább 1 óra a művelet, és 1-2 nap kell, amíg teljesen megnyugszik utána a bőröd, és az apró sebek begyógyulnak.
2017. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj de jó,köszönöm a részletes választ!Egyedül megyek,nagyon fogok unatkozni,amíg tart a kezelés?:D
2017. jún. 29. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé el leszel foglalva azzal, hogy kibírd a nyomkodást, szurkálást, nem mindenki bírja a fájdalmat.:D
2017. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!