Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős szőrre milyen szőrtelenít...

Erős szőrre milyen szőrtelenítő krémet vegyek? 18L

Figyelt kérdés

Évek óta borotválom ott lent de mostantól abbahagyom de nagyon durván erős a szőr ott és gyorsan kinöl stb..

Tudom gyantázni kellene de volt 4x gyantázásom ott és nagyon fájdalmas szóval előszőr krémmel utána áttérek a gyantára



2017. jún. 29. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A krém ugyanazt az eredményt adja mintha borotválnád, csak sokkal károsabb. Szóval arra ne térj át. És valószínűleg a nagyon erős szőrrel nem fog egyik sem elbánni.
2017. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Károsabb????
2017. jún. 29. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is sok negatívat olvastam a krémtől, de egyszerűen annyira untam a NAPONTA borotválást... és le sem szedte a borostát pedig nem 300 FT-os eldobható borotvát használok.


[link]


Én ezt a krémet vásároltam meg és azt kell mondjam ez egy CSODA! 10 percig rajtam hagytam, mert úgy hatott, de elsőre leszedte a szőrt, maradéktalanul.

Nem pattogott ki a bőröm, nem irritálta, tartósság nálam annyi volt, hogy a 4. napon kellett újra csinálnom (azért a mindennapos borotválás után ez is haladás)

A kisebb szőrt nehezebben szedi le, de azért nem kell akkor szőr, mint gyantázáshoz.

Utána nekem tök puha lett a bőröm, és ha a következő szőrtelenítésem borotvával történt akkor sem pattogott ki sőt könnyebben ment.


Egy próbát megér szerintem.

2017. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szőr gyakorlatilag ugyan abból az anyagból épül fel, mint a bőröd. Szóval, ha van egy anyag, ami feloldja a szőrszálat, a bőröddel is ugyan ezt teszi.


Nincs az a pénz, hogy szőrtelenítő krémet kenjek magamra.


/gyantázni járok/

vegyész hallgató.

2017. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát oké köszi:)
2017. júl. 1. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!