Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki jött az arcomon ilyen...

Ki jött az arcomon ilyen fehér valami olyan mint a mitesszer de nem lehet kinyomni akkor látni ha össze nyomom a bőröm az arcomon megpróbáltam kinyomni de semmi utána ha megnyomtam kicsit fel dudorodott mint a pattanás el fog múlni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
ma borotválkoztam lehet betokosodott ott a bőröm ?
2017. jún. 30. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az Milium masneven Griz.

Az nem olyan, mint egy pattanas, sokkal rosszabb.

Azt csak ugy lehet eltuntetni, hogyha tuvel beleszursz ovatosan es kinyomod, de ez sem mindig sikerul, es mellette csak felserted a borod.

Kozmetikusok megszoktak csinalni, erdemesebb is veluk, mert a vegen eleted vegeig ott marado sebet csinalsz.

Vagy varsz hatha elmulik.

2017. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pár nap és elmúlik, de ne nagyon nyomkodd.Ha fáj,duzzad,és nem múlik, akkor szerintem kozmetikushoz menjél el, és ott megoldjak.
2017. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg "zsírdaganat", azt hiszem így hívják, pár hét alatt elmúlik magától, ne bántsd.
2017. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom mint az elso higy az griz. Es ha otthon tuvel nem mered akkor menj el kozmetikushoz.
2017. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!