Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet ez az oka a hajhullásomnak?

Lehet ez az oka a hajhullásomnak?

Figyelt kérdés
Borzasztóan el van vékonyodva a hajam, száraz, töredezett a vége! Holnap megyek fodrászhoz, ma még meg kellene mosni, de már olyan kevés hajam van, félek hogy még sokkal kevesebb lesz! És ennek kapcsán, azt hallottam, hogy a multivitaminok jók a hajnak, de azt mondják, hogy nem biztos hogy jó, mert túl sok vitamin lesz a szervezetemben! Valami vélemény a multivitaminokról? Lehet baj ha elkezdem szedni? Alapjába véve sem eszem túl sok vitamint, nem túl változatos az étkezésem, de igyekszem ezen változtatni!

2017. júl. 5. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vekonyszalu hajam van de ritkanak nem mondanam az enyem. Mar a derekamig er. Nekem valamelyst segitett hogy levagattam. Nem csak a veget, hanem egy szep meretes darabot. En hasznaltam kifejezetten vekony hajra valo sampont, es attol ereztem mintha vastagabb lenne. Megnem mondom melyik marka, mar nem emlekszem.:( Es igen, en is szedtem vitamint, es egeszsegesna hajam. Ellentetben anyukam, nem szed semmilyen vitamint, soha nem vagatta le a hajat, es oldalt nagyon kihullott neki, szaraz, sehogy se all neki... de nem hajlando egy centit se vagatni belole. Igaz mar en se vagatnam le.:)
2017. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De sok oka lehet meg a hajhullasnak.
2017. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!