Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen Loreal colorista...

Milyen Loreal colorista washout hajszínt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Viszonylag kreolos bőröm, kékes szürkés szemem, és hosszú barna, inkább sötétbarna hajam van.

Csak azért hogy melyik szín látszik jól sötétebb hajon? Vagy milyet ajánlatok, mi vált be nektek?



2017. júl. 7. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozepszoke vagyok, a pasztellilat probaltam, epp csak annyira fogta be hogy napfenyben latszodot minimalisan. Nem ajanlom egyiket sem
2017. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
És mindezt a Közoktatás, tanfolyamok >> Magyar iskolák téma alatt... Neked sem kell már szőkítened, elég szőke vagy anélkül is -.-"
2017. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barnát a washout nem fogja be, le kell szőkíteni előtte. Max a sötétvöröses szín fogná be annyira hogy vöröses fénye lesz ha rásüt a nap, de ha nem akarsz szőkítnei akkor pénzkidobás
2017. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!