Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Citrom, jég segít-e a pattanás...

Citrom, jég segít-e a pattanások eltüntetésében?

Figyelt kérdés
Olvastam, több helyen, hogy segít a citrom a jég és minden ilyesmi, szerintetek? Ezenkívül bőrápolási tanácsot szeretnék kérni, és pattanásodás ellen könnyen elérhető megoldásokat. Ezenkívül pattanás megelőzés és bevált dolgokról szeretnék kérdezni. Kíváncsi vagyok nektek mik váltak be! Köszönöm a segítségeket

#tinikor #pattanásodás #elviselhetetlen kinézet
2017. júl. 6. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Neogranormon mennyire hatásos?
2017. júl. 6. 16:19
 2/5 anonim válasza:
Nem segít.A kozmetikus teheti a legtöbbet a pattanásos bőrrel.Sajnos a drogériákba kapható kencék jó része szart sem ér.
2017. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Propoliszt használjak nyugodtan? Alapjáraton nem olyan pattanásos a bőröm ritkán elő jön egy kevés de akkor nagyon zavar
2017. júl. 6. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:

A jeget a duzzadt kialakulóban lévő pattanásokra megpróbálhatod. Hátha leviszi a duzzanatot.

A citromot a pattanás miatt kialakult hegekre ajánlják.


Amúgy nekem a himalájai sószappan,teafaolaj,kamillatea vált be.

2017. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sima himalája sónk van, citromot használhatok a pattanás utáni SEBRE? Vagy arra mit használjak? Mára már besebesedtek
2017. júl. 7. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!