Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fontos a kar szőrtele...

Mennyire fontos a kar szőrtelenítése?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mennyire fontos, mennyire alap dolog manapság? Elég sötét szőrszálakról van szó (hormonproblémák miatt sűrű is). Én eddig nem csináltam, és engem annyira nem is zavar, de már 2 barátnőm is említette, hogy esetleg nem ártana... ti mit gondoltok erről? (Amúgy a gyantázást nem annyira bírom, lábon is borotválom, mert mindig benőnek a szőrszálak és idegesít. Ezért félek a karomtól is, hogy ha ott is ez lesz, akkor minek szenvedjek vele? Ráadásul amikor nő bök is.)
2017. júl. 15. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom még tinikorosztályban vagy.

Akkor szőrtelenítsd le, amikor zavar már téged. Ha nem vagy fehér bőrű, és nem feltűnő annyira, akkor hagyjad.


Számomra fontos, hisz fehér bőrű vagyok, így nagyon meglátszik.

2017. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szőrös. Én nyárra leborotválom,de sztem nem gáz aki úgy hagyja. L.17.
2017. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Egyáltalán nem fontos. Illetve mindenki eldönti magának, hogy neki ez mennyire fontos.

Én van, hogy rendszeresen epilálom, máskor meg fél évig les-zrom, attól függ, milyen kedvem van épp.

2017. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
NE BOROTVÁLD LE!!! Most még abban a korban vagy amikor a szervezeted óriási változáson megy keresztül. Ha most leborotválod erősebben fog kinőni, viszont ha vársz míg felnőtt leszel valamilyen szinten ki fog kopni (tapasztalatból írom). Lehet, a hormonproblémád is javulni fog. Tudom, a gyerekek kegyetlenek, de ne halgass a barátnőidre. Ha jól érzed magad így, akkor ne változtass.
2017. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha 2 barátnőd is említette, akkor szerintem csináld. Annyira nem vészes, de ne borotváld, inkább gyantáztasd. A borotvával csak erősítesz a szőrön.
2017. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!