Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok has szőrtelenítése?

Lányok has szőrtelenítése?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, talán genetika vagy hormonproblémák, de már fiatal korom óta szőrös a hasam lány létemre. Egyszer kb. 13 évesen az unokatesóm a köldököm alatti részt hideggyantával leszedte és utána nagyon csúnyán nőtt vissza a szőr. Azóta rendszeresem gyantázom és csipkedem szemöldökcsipesszel de nagyon vastagon és feketén nő vissza, sokszor begyullad a szőrtüsző. Eddig a köldökömtől felfelé kb. a dekoltázsomig szőkítettem a szőrt (mert amúgy fekete a hajam és így minden szőröm) de nagyon feltűnő hogy ki van szőkítve. Gondolkoztam azon hogy gyantázzam e le de félek hogy ott is olyan erős és csúnya lesz mint a köldököm alatt. Ti mit javasoltok? Esetleg akinek van még ilyen problémája hogy oldja meg? Kérlek írjatok tapasztalatokat ha van mert néhány hónapja elég komoly párkapcsolatban élek de még sosem látta a barátom fényben a hasamat és most hogy közeledik a nyár és a bikini szezon így elkezdtem parázni hogy mit fog hozzá szólni. Persze ha meglátná azt mondaná hogy nincs mit szégyelnem de nem szeretném ha titokban ezért undorodna a hasamtól. És engem is nagyon zavar. Végleges szőrtelenítésre sajnos nincs pénzem. Előre is köszönöm a tippeket és tanácsokat :)

2017. jún. 20. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a problémám. Én is simán szőkítem, a küldököm alatt meg borotválom. Kb 2-3szor már a köldököm felett is leborotváltam, de macerásnak találtam.
2017. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Epillalom, mar nem faj, megszoktam, es ritkult is a szor.
2017. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Akkor a gyantától/epilátortól nem fog ott is nagyon megerősödni? Mert ettől félek a legjobban :( Meg epilálás előtt vagy után mit használjak hogy ne nőjön be a szőr?
2017. jún. 20. 23:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Gyengul tole, de persze nem egybol, hanem evek alatt.

Nekem nem no be, ha megis akkor tuvel kipiszkalom , ami meg jo, testradir epillalas utani napokban, megelozi a szorbenovest.

2017. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én borotválom.
2017. jún. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ha a gyantázástól és a csipkedéstől begyulladt a szőrtüsződ, akkor az epilálástól ugyanúgy be fog, mivel ugyanúgy gyökerestül téped ki a szőrt. Saját tapasztalat, nekem is begyulladt az ilyeneknél... :/


Nekem ezzel foglalkozó személyek azt mondták, végleges szőrtelenítés nem létezik csak tartós. Tartós szőrtelenítő gépre sincs pénzed? Ezek már elég elérhető áron vannak. Amit én vettem, 35.000 Ft volt és nagyon jó. Szóval szerintem ilyen gépet vegyél, hátha nálad is ilyen eredményes lesz

2017. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szia!


Küldtem privit. Nem reklám! :)


Üdv,

Eszter

2017. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

Hé csajok!

NE szőrtelenítsétek se a hasatokat, se a kezeteket!

2017. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
57%
Kedves 8-as! Te pedig ne tisztálkodj! :D
2017. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ugyanez a problémám van, csak hogy nálam picit rosszabb a helyzet. Én cukorgyantáztatom, eddig ez tűnik a legjobb megoldásnak. Vastagabb nem lett, pedig így is vastag volt, és kezd ritkulni, hála az égnek! Picit fájdalmas, ez igaz, de nem fájdalmasabb az epillátornál. Azt is probáltam, borzalmas élményeim vannak vele. Szőrbenövés nagyon ritkán fordul elő, és akkor is egy csipesszel vagy tűvel kipiszkálom. :)

2017. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!