Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Parajdi csoda só szappan! Mit...

Parajdi csoda só szappan! Mit rontottam el vagy ennyire kell égetnie?

Figyelt kérdés
Használati útmutató szerint mindféle bőrhibá(m)ra jó! Ma kipróbáltam. Leírása szerint szokásos tisztálkodás után a nedves bőrfelületet kell átdörzsölni vele, majd a kikristályosodott só ledörzsölhető. Na nekem kb 2 perc után égetett így leöblítettem!

2017. júl. 16. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem rég próbáltam ki ezt a sószappant, és nekem is égette a bőrömet, de kb 5 perc elteltével elmúlt ez a fajta fájdalmam:D
2017. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ekcémás bőrre használom, úgyhogy eleinte igen, borzasztóan csíp és éget. De csak addig, amíg nedves a bőr, amint megszárad, elmúlik az érzés. Valóban nagyon rossz, de megéri kibírni szerintem, mert amióta használom, sokkal jobb állapotú a bőr a kezemen, és az arcomon is kevesebb pattanás van!
2017. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!