Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szürke ombre a 18. kerületben?

Szürke ombre a 18. kerületben?

Figyelt kérdés

Nagyon elrontották a hajam, a szürke 2 mosás után kikopott, most úgy néz ki mintha lenőtt volna a sárga hajam. Tudtok egy normális megbízható fodrászt aki meg tudja csinálni? Nagyon el vagyok keseredve! :(

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 23. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemtudom milyen a hajad állapota de én még kiszőkítetném amennyire csak lehet, és ha már kellően világos akkor elég csak beszerezni egy jó kis hamvasító sampont vagy hajpakolást. Nekem ez használt, nagyon szép lett. De ha nincs jó állapotban a hajad akkor még ne erőltesd a szőkítést hanem szerezd be a schwarzkopf baby blue árnyalatú spray hajszínezőjét. Szürkének fog hatni a sárgás hajadon.

2017. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!