Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sunkiss jelly 03-asában...

A sunkiss jelly 03-asában kevesebb a hatóanyag, mint az 01-esben?

Figyelt kérdés

Vagy miért ajánlják az egyiket világosabb, a másikat sötétebb hajra?


Ettől függetlenül a 03-as is lehet hatásos (csak enyhébben) sötét hajon - vagy az semmit nem ér?


2017. júl. 23. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A világos hajra valóban gyengébb az oxi. Az is hat sötét hajon csak nem fogja annyira leszívni mint a sötét hajra való.
2017. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. júl. 24. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogadsz egy jó tanácsot, akkor hagyod ezt a hajszőkítőt a fenébe! Nekem brutál tönkretette a hajam. Kb 15 centinként tört miután elhasználtam.. :(
2017. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerinted ennek mi lehet az oka? Ebben is hp.oxid van, ahogy a többi szőkítőben. Azokkal nem volt ilyen gondod?
2017. júl. 26. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem szőkítettem a hajam. :) és ezután végképp nem fogom
2017. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha jól tudom ezt benne kell hagyni a hajban nem? az

úgy sokkal jobban szárít és roncsol mintha mondjuk 20 percig rajta lenne egy erősebb szőkítő amit utána lemosol. igaz a szőkítő kb 45-50 perc után már nem hat egyáltalán, de szerintem nem túl jó a hajnak így sem hogy benne kell hagyni

2017. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!