Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen az arcon...

Pattanások ellen az arcon folyékony vagy ovális szappant használjak?

Figyelt kérdés

Esetleg mindegy?

Milyen márkájú szappant használjak? Olvastam, hogy sokaknak bevált a Lux, Dove, Baba..

Tapasztalatok?:)

Nekem vagy nagyon száraz, vagy nagyon zsíros a bőröm+ van medencénk, ami elég klóros. Milyen fajtát használjak?

16/l



2017. júl. 26. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A natúr ovális szappan is tökéletes. Ha kevés, javaslom még az Aknesol készítményt, igen hatékony volt.
2017. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Semmilyet!

A szappan lúgos kémhatású, ami csikorgóan szárazzá teszi a bõröd, és annak válaszreakciója az lesz, hogy mégtöbbet fog zsírosodni az arcod.

Ajánlom a Cien géles lemosóját minden napra, a Yamuna savas hámlasztóját heti 1x, fizikai hámlasztót heti 1x, továbbá az Afrodité Kozmetikumok is nagyon hatásosak. Erõsebb gyógyszertári készítmény a benzoyl peroxid. Ha így sem jó, ajánlom neked a fogamzásgátlót, ami hormontartalmának köszönhetõen elmulasztja a pattanásaidat.

Minden kezelés végén borsószemnyi mennyiségű szén dioxidos gránátalma magolajat ajánlok, jól hidratál és megelõzöd vele a ráncokat.

2017. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
A sima szappanok kézmosásra vannak kitalálva. A bőr többi felületét nagyon kiszárítják. Ha az arcod kiszárad, a faggyútermelés mégjobban beindul, ez amolyan védekezés. Nekem is pattanásos volt a bőröm olyan 2 évvel ezelőtt, amit tudok ajánlani az a folyékony feketeszappan. Reggel és este is azzal moss arcot, este pedig egy vizesebb állagú hidratálókrémet kenj fel az arcbőrödre. Be lehet szerezni dm-ben, rossmannban, tescoban, lényegében bárhol :)
2017. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Alterra és Afrikai fekete szappant használok (ezek a hagyományos tömb szappanok), és minden szappanos arcmosás után alaposan hidratálok, így nekem nem zsírosodik annyira, szóval ha valaki megfelelően utánaápol, akkor nem fog több faggyút termelni a bőr
2017. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!