Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés után nagyon viszket...

Hajfestés után nagyon viszket a fejbőrőm, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Tegnap este lett befestve,már éjjel arra keltem fel,hogy viszket,ma megmostam mégegszer a hajam?

Tehetek valamit hogy elmúljon?


2017. júl. 28. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor a kókuszolaj szokott segíteni, azt felkenem a fejbőrömre, törülközőt tekerek köré, és rajtahagyom minél tovább.
2017. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Allergiás reakció, semmiképp sem normális. Én a helyedben nem festegetném, mert veszélyes is lehet, ha allergiás vagy.
2017. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát még sosem volt ilyen,most ajánlotta a drogériás eladó hogy próbáljam ki (imperiti a neve) mert tartósabb,eddig kallos-sal festettem.most hogy még egyszer megmostam annyira már nem viszket.
2017. júl. 28. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak túl sokáig hagytad a fejeden, vagy kisebb irritáció lépett fel, ha nem dagad a fejed, nem leszel kiütéses, akkor ez nem allergia. Meg attól is függ, hogy milyen színre festetted, szőkére festésnél ez gyakori szokott lenni.
2017. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sötétbarnára festettem.

Nem puffadt fel a fejem még mondjuk nem tudom meddig jöhet ki,meg kiütést sem érzek.

De pár ponton viszket még mindig.

Ez ellen tehetek valamit?

2017. júl. 28. 12:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Fél órát hagytam rajta
2017. júl. 28. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:

"ha nem dagad a fejed, nem leszel kiütéses, akkor ez nem allergia"


Azért ilyet ne mondjál már neki. Lehet, hogy a második, harmadik alkalommal ide is eljutna. Nem normális hajfestés után arra ébredni, hogy viszket a feje.

2017. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Oké, akkor elmondom, hogy nekem is volt festve a hajam, végeztem a festékkel allergia vizsgálatot, nem voltam rá allergiás és mégis viszketett a fejem. Ennyi. Az, hogy viszket, nem jelent semmit. Ha allergiás lettem volna, az allergiavizsgálat jelezte volna.
2017. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!