Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ki hány évesen volt...

Lányok! Ki hány évesen volt először ugy fodrásznál hogy teljesen más frizurát vágatott?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy ki hány éves korában volt először úgy fodrásznál hogy nem csak 1-2 centit hanem rövid frizurát vágatott magának.

Én 12 évesen, mell fölé vágattam.

Előre köszönöm. Légyszi azt is írjátok meg hogy most hány évesek vagytok.



2017. júl. 30. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen tüsire kellett vágni a hátköz€pig érő hajam, mert a tengerparti nyaraláson tönkretette a só. Azóta is röviden hordom.


28N

2017. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Juj. Az durva lehetett. És nem is vágysz hosszú hajra?
2017. júl. 30. 13:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Én most májusban vágattam le a mindig is derékig érő, hosszú hajamat long bob stílusura.

20/L

2017. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én tavaly vágattam le a hátközépig érő hajamat kicsivel fül alá érőre, jó döntés volt, azóta visszanőtt ésegészségesebb mint valaha. 17/L
2017. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8 évesen gombafrizurára. Nyilván a szüleim ötlete volt...
2017. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 sokszor van hogy ha a gyerekek akarják, ha nem a szülő levágatja.
2017. júl. 30. 14:58
 7/12 anonim ***** válasza:

12 voltam váll alatt kb 5 centire ért a hajam levágattuk állig érőre..most megnövesztettem és le lett vágva tépettre

14/L

2017. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

10 évesen elkezdtem visszasírni a "régi szép időket", amikor 5 évesen váll fölé érő Kleopátra hajam és frufrum volt.

Így akkor,levágattam a derékig érő hajamat, amit természetesen másnapra már meg is bántam...ugyebár frufrut visszanöveszteni nem volt egyszerű mulatság...😭

2017. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem, nem vágyom. Egyszer lenövesztettem kleopátra stílusig, de vagy 3 hónapot tűrtem neki és visszavágattam. Voltam borotvált, tüsi, asszimetrikus, kék, vörös, rózsaszín :)
2017. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kb 12 éves voltam amikor anyukám levágatta a hajamat teljesen rövidre akkor mondván, hogy az övé is és a nővéremé is rövid. Gyerekként nagyon sajnáltam a hosszú hajat, de hamar megbarátkoztam a röviddel. Tavaly kicsit visszanövesztettem az esküvőm miatt, de közvetlenül utána visszavágattam ismét rövidre. Most nem rég pedig 4cm-es frizurát vágattam. Eddig ez a legjobb és maradok ennél. 26 éves vagyok.
2017. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!