Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre hajam szőke végét mivel...

Ombre hajam szőke végét mivel festhetem, szinezhetem be otthon?

Figyelt kérdés
Kicsit kisargult, ezt szeretnem eltuntetni.
2017. jún. 18. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Schauma hamvasító sampon.
2017. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi, hasznaltam, de nekem az nem valt br, nem csinalt semmit.

A fodrasz a szokites utan arnyalta, vagyis szoke bemosoval befestette, ezt szeretnem en is itthon megcsinalni. Csak nem tudom milyen szinezovel tegyem? Olvastam tobb helyen a gyongyszoke arnyalatrol ebben az esetben. Van valakinek tapasztalata?

2017. jún. 18. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Bemész kellékesbe és az ultra szőkék közül adjanak neked lehetőleg olyat amibe lila van vagyis .2-re végződik pl 11.2 vagy 11.22 vagy 10.2 a lila üti a sárgát. Ehez veszel 3%-os oxit és vizes hajadra felviszed 10-15 percig. Figyeld közbe hogy ha már nem sárga lemoshatod .
2017. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi! Nem mertem festekkel probalkozni, gondoltam hatha a bemoso egyszerubb, de annal viszont lehet csibesarga.
2017. jún. 18. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3% a lényeg mert így szinezzük át a hajat a festék már csak rajtad múlik hogy milyen szőkét akarsz.
2017. jún. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolso! Bocsi, te fodrasz vagy? Vagy magadnak otthon te is igy csinalod? Akkor eleg a 3%? Pedig pont azt gondolnam, hogy szokehez erosebb oxi kell. Ha vannak ilyen voroses-rezes reszek a szokitett tincsek kozott (ombresatirom van), akkor azok is szep szokek lesznek, ha befestem?

Multkor azt hiszem 10.21-el festette a fodrasz.

2017. jún. 19. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!