Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcon lévő pórusok és "kisebb"...

Arcon lévő pórusok és "kisebb" piros pöttyök eltüntetése?

Figyelt kérdés
Az orromnál elég sok porus van és kisebb piros pöttyök is. Kicsit szeplős is vagyok Ilcsi halványító krémet használok kb egy 1 hónapja mondjuk nem nagyon látok változást. Mondjuk mellette még használok egy két krémet mivel ez a krém halványít így önbarnítózok is. És az lenne a kérdésem, hogy folytassam ezeket a krémeket vagy hagyjam abba és mennyek napozni és barnuljam le szépen. Télen érdemes lenne lézerrel kezeltetni az arcom amikor nem süti a nap a szeplők eltávolítására és a porusok megszüntetésére??

#szeplő #pórusok arcon #apró kis prios pöttyök
2017. júl. 31. 16:42
 1/5 anonim válasza:

Szódabikarbona+citrom-csíp de haásos

Nekem a leghatásosabb az h minden este bekentem az arcom almaecettel🙂

2017. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szeplők ellen mindenféle képpen magas UV Szűrős arcra való krémer használnék, hiszen a naptól jobban előjönnek. Én az ilcsis dolgokat nem szeretem:s Igaz hogy sok jót mondanak róla. A pórusokkal pedig nemtudsz sok mindent tenni. Tág pórus sebhoreas bőrtípusoknál alakul ki, akiknek fokozottabb a faggyú működése, épp ezért is tágult ki a pórus. Ajánlom a pórus összehúzó krémeket. Amugy ezért se érdemes magunknak nyomkodni az arcunkat mert az üres pórusok nyitva maradnak , nincs utókezelés(pórusösszehúzás) ezért úgy marad. Egyébként nekem is tág pórusu a bőrőm, engem sose zavart. :)
2017. aug. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem:) Köszönöm a valaszokat!
2017. aug. 11. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már kb. 2 éve folyamatosan a Garnier P. A. termékcsaládot használom. Nagyon beváltak, főleg az aktív szenes gél. Én nagyon pattanásos voltam, de ezek csodát tettek az arcommal.

Annyit még azért hozzá kell tennem, hogy én minden nap sminkelem magam. Reggel arcot mosok, este meg leszedem magamról a csuvát egy micellás vízzel azt annyi.

Szerintem teljesen felesleges pénzkidobás a lézeres kezelés. Az önbarnítózás is felesleges. Ha nagyon-nagyon zavar a színed, akkor télen 2-3 hetente szolizz 5 percet.

2017. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

AHA, BHA savas hámlasztás +fényvédő

(egyébként az almaecetes praktika nekem is bevált (persze hígítva))

2017. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!