Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell megenni az elesztot?

Hogyan kell megenni az elesztot?

Figyelt kérdés

Pattanasos borre allitolag jo, ezert bevasaroltam elesztobol. hogyan kell enni, es mennyit? csak siman? vagy ihatok utana par liter vizet? mert marha budos.

Vagy ha iszom ra, attol kevesbe lesz hatasos?

Egy nap mennyiszer kell enni? Vagy hogy van ez? :)


2010. máj. 23. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze én is szoktam inni rá hogy leöblítsem. Egyszerre nem kell sok, Az élesztő kockából mondjuk egy leveskocka méretű darab egy napra elég.

Ehetsz is előtte vagy utánna ha gondolod.

2010. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2010. máj. 23. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is iszok rá mindig. Nem szeretem az ízét :S Egy nap 1x elég :)
2010. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tuti a leveskocka meret? Masik forumon olvastam olyant, h valaki egy egesz elesztot megeszik egy nap :S. Na nekem attol lehet kifordulna a belem :) a leveskocka meretet magamba tuszkoltam, es magamba is fogom minden nap, ha ez olyan jo dolog, h jo a bornek hajnak koromnek, idegeknek mindennek :) ja meg meg fogyni is segit, mert lebontja a szenhidratot. :)
2010. máj. 23. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
A leveskocka méret nekem nap 2-3x.
2010. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát én is ettem 1-1,5 hónapig de nem hatott. hát én napi háromszor "fogyasztottam" étkezés után vagy előtt az mindegy volt. kb egy hüvelykujjnyi nagyságnyit ettem meg egy étkezéskor. nem kell megenni egy egészet egy nap :D. az nem tudom mit akar hogy tészta kelljen a gyomrába? :D. az már nem is tesz jót szerintem... na midegy, egy kis csipetnyit, pl mint egy pez cukorka :D. vagy ha több akkor egy kockacukor nagyságnyit(én ennyit ettem). és nekem kb 5-6 napig tartott egy egész élesztő!. na meg persze igyál rá jó sokat, attól ugyanúgy hat :). nekem a barátom(még ha fogat is mostam)csókolózáskor érezte hogy élesztőt ettem :D

na sok sikert vele! :)

2010. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, tegnap ettem haromszor, de asszem kicsit eltuloztam a mennyiseget. Az egesz nap folyaman megettem a fel elesztot, az utolso adagot este lefekves elott. Reggel 5 kor kirohanas, hasmenes hanyas. fantasztikusan indult a napom. Ez az elesztotol volt? terhes tuti nem vagyok, de amit reggel produkaltam, az durva volt.
2010. máj. 24. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!