Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nekem kreol bőröm van...

Ha nekem kreol bőröm van (tehát nem hófehér), akkor rögtön cigány vagyok? Ronda a kreol bőr?

Figyelt kérdés
Már többször is írtam az oldalra,hogy nekem sötét a szemem ,a hajam is (bár azt festetem) ,és nem vagyok hófehér,máris megkaptam hogy az ronda és cigány vagyok.. Amúgy nem járok szoliba,nyáron könnyen barnulok,nem tudok vele mit tenni. És nem vagyok cigány .
2010. máj. 23. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor vagy cigány, ha az vagy.
2010. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem. nekem nagyon sok olyan bőrű ismerősöm van mint te, és szerintem kifejezetten jól áll sokuknak ;) nem a bőrszín tesz cigánnyá valakit, de még a cigányokkal se lenne bajom ha sokan nem úgy viselkednének, ahogy. de ez már más téma :D
2010. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé kreol a bőröm,és egyszer sem mondták azt hogy cigány lennék. Meg szerintem rajtuk látszódik is, van különbség a kettő között.
2010. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetnél a szép kreol bőröddel olasz vagy spanyol is...

Néha egyesek úgy agyonszolizzák magukat, hogy már négernek néznek ki. És nekik ez tetszik is!

Sok múlik a viselkedéseden. Legyél büszke, öntudatos, elegáns, hadd irigyeljenek !!!

2010. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én nagyon irigy vagyok rád.mindigis kreolbőrű szerettem volna lenni*.*
2010. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

engem már sokszor le cigányoztak a kreol bőröm miatt -.-

zöld szemem sötétbarna (festett) hajam és szép barna bőröm.. nem értem, hogy ettől én mért vagyok az..

2010. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!