Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyukámék elváltak még kiskoro...

Anyukámék elváltak még kiskoromban, apámmal nem is tartottam a kapcsolatot. Most tudtam meg, hogy apai nagyanyám édesanyja cigány-félcigány. Így talán bennem is van, csakhogy én hófehér bőrű vagyok, szőke és kék szemű. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Esetleg az én gyerekeimen fog kiütközni? Vagy mire elért hozzám a vérvonal már átalakult? 20/L
2010. máj. 10. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van, csak nagyon kevés. Egynyolcad vagy egy tizenhatod, attól függően, hogy félig vagy teljesen volt cigány.

Attól függ, melyik ősnek milyen erős a génje. Mondjuk a nagymamám félig sváb, s az összes unokája (5-en vagyunk) kék szemű és világos hajú, pedig mi csak nyolcad svábok vagyunk.

2010. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyen hülyeséggel foglalkozol? és ha esetleg valaki azt mondja,hogy a gyermeked kissé kreolabb bőrű lesz,vagy a szeme fekete lesz,akkor inkább nem vállalod? lehetséges,hogy néhány jegy látszani fog rajta,de kicsi az esélye,hacsak nincs dominánsan öröklődő erős jegy a családban,mint a kampós orr vagy az összenőtt borzas szemöldök. sokban fog függni a leendő apuka domináns és recesszív génjeitől is. egyébként meg olyan arányú a keveredés Mo-on,hogy bármelyik világos bőrű asszony szülhet meglepetésre egy szurtos kis sötétebb bőrű babát.
2010. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!