Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Logikus az elképzelésem?...

Logikus az elképzelésem? Elérem így a célom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) A hajszínem világos- és középnarna közé sorolható, és nagyon régóta kacérkodok a gondolattal, hogy kiszőkítsem a majdnem popsimig érő hajamat. Nyár elején még nem voltam annyira biztos benne, ezért csak a balayage technikát próbáltuk ki a hajamon. Az eredmény nagyon szép lett és nem lett sárga azóta sem (Syoss Lighteners 13-5-ös árnyalatot használtuk).

Most viszont már az egészet szőkére szeretném, és ugyanezzel a festékkel szeretném kiszőkíteni. Szép lesz a végeredmény? Egyenletesen befedi majd? Ahol világosabb a balayage miatt, ott világosabb lesz mint ami még "érintetlen" volt? Azt is olvastam hogy egyből szőke nem lehetek, hanem fokozatosan. Ezért az is helytálló gondolat hogy miután kiszőkítettem a Syoss Lighteners 13-5-tel a hajam, utána még havonta kiszőkítem az egészet? Amíg el nem érem a kívánt színt.

Válaszokat köszönöm. :)



2017. aug. 2. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Festék nem vilagosit festéket. Festett hajat csak szökítő por világosit.
2017. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!