Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszedtem egyesével az összes...

Kiszedtem egyesével az összes szálat. Jobb ötlet?

Figyelt kérdés

Eddig évek óta borotváltam a hónaljamat, de meguntam, hogy állandóan borostás, szerintem csúnya is úgy.

Megpróbáltam gyantázni, de egy szálat sem szedett ki, csak véraláfutásom lett. Krémet és epilátort nem enged anyukám.


2 hete egyesével szedtem ki minden szálat szemöldökcsipesszel, de nagyon megfájdult a hátam és a vállam, és kb 4 óráig tartott mindet kiszedni, hogy teljesen sima legyen.

Ma kezd látszani, hogy visszanő, de nincs kedvem megint fél napot ezzel és emiatt szenvedni.

Egyéb szőrtenítő megoldás nincs? Kikönyörögjem az epilátort, vagy szedegessem mindig? Van még egy olyan elvetemült ember, aki egyesével szedegeti ki?


16/L



2017. aug. 3. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A gyanta/epillátor jó lenne, ha megfelelöen csinálod, véraláfutásos akkor lesz, ha rosszul húzod le, nem feszíted meg kellöen a bört.


Az epillátorral az gond, ha olcsóbb fajta, mert akkor csak elszakítja a szálakat, nem kihúzza, ezért csak jó minöséget érdemes megvenni, de az meg elég drága.


A gyantát meg egyszerübb néha kozmetikusnál végeztetni, akkor nem lesz véraláfutásos, nem kerül sokba és aránylag tartós az eredmény.

2017. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!