Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanas utani foltok (némelyi...

Pattanas utani foltok (némelyik tobb eves) eltuntetese hogyan mikent?

Figyelt kérdés

Jarok pattanasok miatt kozmetikushoz arcommal semmi gond mellkason haton vallon maradtak ilyen foltok. Borgyogyasz es kozmetikus ugyanazt mondja ... NAPOZAS ez tök jol hangzik meg minden de mar van ami 2eve megvan es 2 vegignapozott nyar nem zavarta oket. Legyetek szivesek nem ilyen hazi biszbasz recepteket kerni ertelmes otleteket varok. Leginkabb olyanokzol akiknek volt/van ilyen problemajuk.

kép: [link]



2017. aug. 4. 23:08
 1/6 A kérdező kommentje:
gyorsan telorol irtam helyesirasi hibakert bocsanat.
2017. aug. 4. 23:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmivel,

De ennek adhatsz egy esélyt, májfoltokat eléggé kordában tartja

[link]

2017. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egetrengető baromság, hogy a napozás segít. A napsütés csak mégjobban beégeti a foltot a bőrödbe.

Milyen idióta bőrgyógyász az aki ezt mondta?

2017. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nyaron napozas telen hamlasztas ezt mondja minden doki. Egyebkent napozastol lathatoan halvanyult de 1honap alatt allig eszreveheto mertekbe. Szoval valami jobb megoldas kell. Lezeres es egyeb hamlasztast is gondolom csak osszel-telen lehet?
2017. aug. 5. 14:33
 5/6 anonim válasza:
A citromról hallottam, hogy halványítja a foltokat
2017. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AHA vagy BHA savas hámlasztás ősszel, télen, tavasszal. Mellé fényvédő! A napozós baromságot felejtsd el, az orvosod elég nagy hülyeséget beszél. Az UV fény fokozza a pigmentációt, alias beleégeti a hegeket a bőrödbe. Házi praktikaként nekem bevált az, hogy lereszeltem egy meghámozott nyers krumplit, majd a reszelékből kinyomkodtam a levét. Ehhez a léhez öntöttem egy kis citromlevet, pici mézet és rizslisztet adagoltam hozzá, amígy kenhető állagú nem lett. Ez a maszk kicsit halványította a hegeket, de nem kell nagy varázslatot várni tőle.
2017. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!