Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú hajon tényleg...

Vékonyszálú hajon tényleg csak az olló segít?

Figyelt kérdés

Volt már mindenféle hosszú (fülig érőt növesztettem le csípőig), most épp derékig ér.

Természetes szőke, alapból nagy hullámos, kb ilyesmi lenne (ha nem szárítanám be):

[link]


A hossza is olyan, mint a képen, csak szőke és kevesebb.

Nincs festve, nem vasalom, ápolom, mégis olyan semmilyen.

Nem szeretnék megient rövidet, rémesen néztem ki mindennel, ami kulccsont fölé ér.

Egyhosszú most, tépettet nem szeretnék.


Bármi megoldás?


2017. aug. 5. 09:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem töredezik, csak száraz alapból.
2017. aug. 5. 09:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha levágod, a szárazságán nem fog segíteni, max a tartásán. Most mi a problémád, az, hogy száraz, vagy az, hogy lelapul? És mit jelent az, hogy ápolod?

Ha száraz, azon hajpakolás, balzsamok tudnak segíteni (ha tényleg nincs széttörve a vége), ha pedig lelapul, akkor egy rövidebb frizura tud neki tartást adni, aminek a súlya nem húzza le annyira a hajat. Nekem is vékonyszálú a hajam, és egy jó fél éve betegség miatt még jó sok ki is hullott, én se nem szárítom, se nem vasalom, mivel alapból enyhén göndör, hagyom magától megszáradni, így nem tűnik olyan laposnak. A hossza most kb. kicsivel a vállam alá ér.

2017. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem lapos, és nem törik, tényleg csak az, hogy kevés, száraz és száll, nincsen súlya.

Pakolást használok illetve krémes hajápolót, amit nem kell kiöblíteni.

2017. aug. 5. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Vékonyszálú hajon a genetika segít. Egyszerűen ez ilyen. A szárazságon tudsz javítani elméletileg, de nekem is száraz és mindenfélét próbáltam már, igazán semmi se segített. Attól tartok, hogy kívülről nem elég rákenni mindenfélét (bár az is jó átmenetileg, csak véglegesen nem oldja meg a problémát. pl argánolaj, kókuszolaj, pakolások, balzsamok). Belülről is meg kell találni azt, hogy mi hiányzik. Lehet többet kellene inni, lehet valamilyen vitaminból kéne több, nekem erre nem sikerült rájönni sajnos, meg ez mindenkinél más. Elkezdtem szedni hajápoló kapszulát, de pár hét után elkezdett fájni tőle a gyomrom, szóval abbahagytam...Csak azt tudom javasolni, hogy kísérletezz, hátha valami bejön.
2017. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!