Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek levágatni a hajamat!...

Félek levágatni a hajamat! Mit tegyek? 18/l

Figyelt kérdés
Most hosszú,mellem alá ér 5-10 cm-vel.Puha,kevés vékonyszálú,ehhez hozzátartozik,hogy töredezik is(részben genetika is).Fejemre lapul,kivéve,ha feissen mosott,bár gyorsan is zsírosodik.Kértem időpontot fodrászhoz,kb mellbimbó fölé fog érni pár centivel.Félek,hogy rosszul fog állni,egyebként hosszú hajat szeretnék,de szét van törve most az egész,ami amúgy csak közelről látszik.

2017. júl. 28. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem ha már elhatároztad ne félj levágatni. Ezenkívűl egészségesebb lesz a "új" hajad nem törött...stb.
2017. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem akkora külömbség, hogy hisztizni kelljen miatta.
2017. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Akinek a mell alá érő haj jól áll, annak a mellbimbó fölé érő is jól fog. Sztem veled inkább az a baj, hogy belédverték azt, hogy egy nő csak seggigérő hajjal nőies... inkább legyen rövid a hajad, mint egészégtelen... meg ami töredezett, az közelről... hát nem szép látvány, na.
2017. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valóban belémverték ezt a hosszúhajas dolgot.Bár,én is hosszú hajat szeretnék magamnak,de zavar,hogy töredezik.
2017. júl. 28. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elöször azt hittem hogy rövidre akarod vágatni es ezért aggódsz.

De a tied ugyanugy hosszú marad..nem is értem miért aggódsz.

Amugy meg a neten vannak olyan weboldalak ahova fényképed feltöltöd és mindenféle frizurát ki tudsz próbálni hogy mi hogy állna..

2017. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy jol fog allni, es legalabb nem fogja lehuzni a sulya, es nem fog lapulni:)
2017. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszanő nem? Felesleges hisztizni. Mellesleg néehány fodrásznál elérhető a split ender hajvágás, amikor egy speciállis gép csak 6 mm-t vág a haj végéből.
2017. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, visszanő! :) Ha lelapul, én azt ajánlom, hogy vágass bele réteget, optikailag többnek is fog látszani!
2017. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2017. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

jaj most mindenkinek ilyen tavitündér seggig érő haj kell? ez a nőies? inkább földanyás...

sztem egy hosszú haj csak akkor szép ha folyamat vágva van, különben olyanok vagytok vele mint egy csapzott hajú maugli

2017. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!