Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy a leborotvált haj ugyanúgy dúsabban nő vissza, mint a leborotvált szőr? Köszi szépen előre is!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyesek szerint a szőr sem nő vissza sűrűbben, de könyörgöm, ez biztos nem igaz :D Lásd pl. a borotvás lábszőrtelenítés egészen elrettentő eredményét is: néhány alkalom borotválás után egy szőrtüszőből több szál képes kinőni és olyan helyeken is megjelenhet szőr, ahol korábban nem volt- és ez nem csak az én tapasztalatom

2017. aug. 5. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem már kétszer rövidre nyírta a fodrász, de én azt vettem észre, hogy épp, hogy puhább lett :D

de mondom, csak egész rövidre van/volt nyírva, nem kopaszra.

Off: A láb borotválásos dologban egyetértünk. :( 21N

2017. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :) Ennek a dúsítás dolognak pont fordítva kellene működnie, a fejen igen, a lábon nem :D
2017. aug. 5. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Se fejen, se lábon, sem sehol.
2017. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második: köszi a választ, sajnos nem értünk egyet, a fejemet még nem borotváltam le, de más testrészeimet igen - összesen elég sokszor az elmúlt kb. 15 évben - és a szőr jelentősen dúsabban nőtt vissza idővel. Lehet h ez nem mindenkire érvényes, de sok barátnőtől/ismerőstől hallottam hasonlót - csak a fejét egyik sem borotválja sajna :D
2017. aug. 5. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
15 éve borotválom magam...még mindig kevés, gyenge és szőke a szőröm.
2017. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A lábon sem dúsabban nő vissza a szőr :) annyi a magyarázat, hogy mire az ember először leborotválja, már elkopnak, töredeznek annyira a meglévő szőrszálak, hogy sokkal kevesebbnek, ritkábbnak tűnik, mint amikor borotválás után új szőrszálak nőnek, amiknek még nem volt ideje elkopni :)
2017. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez emberfüggő,nem mindenkinél egyforma.Van barátnőm, aki esküszik, hogy évek óta borotvál és egy gramot sem erősödik a szőre,rám viszont ez nagyon nem igaz. Nekem brutálisan megerősödött és a szőkés piheszőrökből is erős, vastag fekete szőr lett és egy tőből 2, néha 3 szál is kinő. Hajjal nincs tapasztalatom. L.
2017. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Utolsó: igen, nekem is ez a tapasztalatom. Már csak azt kellene tudnunk, h esetünkben ez a hajra is érvényes-e :)
2017. aug. 6. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!