Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés miatt gumiszerű,...

Szőkítés miatt gumiszerű, nyúlós hajjal lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Az alapból sötètszőke, derèkig èrő hajamból szerettem volna világosabbat. El is mentem fodrászhoz, aki befestette a kívánt árnyalatra. Aha...csak otthon vettem èszre, hogy az egèsz tarkómnál összeragadt -raszta szerű - száraz, ès kifèsülhetetlen lett a hajam. :( Lehet vele valamit kezdeni? Használok pakolást ès olajat is, de csomókban hullik, ha ki akarom fèsülni. Nèhol pedig nyúlós lett a hajam. Valakinek valami tippje?

2017. aug. 7. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Miért akar egy szőke nő még szőkébb lenni? Igen, lehet vele kezdeni valamit. Le kell dúrni nullás géppel, és kivárni, amíg újra megnő, és azt már nem elb.szni.

Le lehet pontozni, de attól még igazam van, sajnálom.

2017. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az elsőnek igaza van.

A vegyszer szétcseszte a hajad,ezen már csak az olló segít.

Növeszd le,addig is meg szedj vitamint,és vágasd gyakran,hogy minél kevésbé terhelje a fejbőröd..

2017. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fúúú

Nagyon sajnálom. A rüfke jól kibaltázott veled. Olcsó fodrászkellékes festékkel szétbaltázta a hajad. Kenj rá hajpakolást,és ahol még mindig rasztás,ott sajnos le kell vágni.

2017. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nullással nem fogom letolni, mert azèrt annyira nem gáz a helyzet. Inkább lenövesztem a 'beteg' rèszt. Addig is ápolgatom.
2017. aug. 8. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
azért a fodrászt biztos jól kiosztottam volna. nem elég, hogy elrontotta, de még el is sunnyogja...
2017. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!