Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez normális? Mitől lehet ez?

Ez normális? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Frissen mosott haj fésülésekor és hajszárító használatakor 45-50 szál hajam hullik ki. Fürdés után, mikor megfésülöm a hajam, szintén olyan 30-35 szál marad a fésűn. Szerintetek kezdjek el aggódni? Kihez tudnék ezzel a problémámmal fordulni? Még januárban a bőrgyógyászaton azt mondták, hogy nem hullik a hajam.

2017. aug. 9. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem is ez van mostanaban es engem is zavar, ha megtudsz valamit legyszi irj
2017. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Azt mondják naponta 80-100 szál megengedett.
2017. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyit stresszelsz? Mennyi sós, cukros ételt fogyasztasz? Mennyi vizet iszol? Nőgyásznál, fogorvosnál mikor voltál utoljára?
2017. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem stresszelek, bár most a felvételi miatt kicsit izgultam... napi 3 liter víz a minimum, a cukros ételeket próbálom a minimumra redukálni, a sós ételeket szeretem. Mivel a férfi problémák kategóriába írtam ki a kérdésem, így én nem járok nőgyógyászhoz, a fogammal meg nincs semmi probléma. Még életemben nem kellett a fogammal csinálni semmit.
2017. aug. 9. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz, ő a tünet alapján pajzsmirigy problémára vagy egyéb hormonális eltérésre fog gyanakodni és elküld vérvételre, ahol megnézi részletesebben pár hormontermelődésedet. Ha szerencséd van nem talál semmit és megnyugódsz, de attól is hullhat, hogy most pl ezen idegeskedsz.
2017. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy mi látjuk, hogy ez a férfi kategóriában van, csak ennyit


Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

2017. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!