Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi az a minimum idő amit...

Mennyi az a minimum idő amit várnom kell, hogy a szőkitett hajat befesthessem?

Figyelt kérdés

Tegnap szőkitettem hajam. Van benne egy sárgás árnyalat amit elszeretnék tüntetni 6-os oxy-val lett leszivatva és a Schwarzkopf blond me szőkítőjével.

Most vettem egy gyöngyház szőkét ami ugye ezt orvosolná. De nem tudom mennyi idő után lehetne befesteni vele. A hajamon nem érzem h roncsolodott volna. Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. aug. 10. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem egyből mehet rá.
2017. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A FODRÁSZOK úgy szokták csinálni hogy kiszívják a hajból a színt és törölközőszáraz hajra felviszik a kívánt színt 3%-os oxival,ezzel vissza tölti a hajat. Képzelj el egy lépcsőt amiből kiveszed a lépcsőfokokat..összedől-> a hajad eltöredezik ..vissza kell rakni a lépcsőfokokat.
2017. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AlfaParf Evolution Platinum 11.11 Ilyet vegyél,nagyon szép színe van.Mehet rá egyből.
2017. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, fodrász kellékesnél vettem Kallos 12.8as gyöngyház szőkét ezt ajanlottak de 12%oxy-t adtak hozza amitol picit félek... szerintetek jó vavy keressek mást?
2017. aug. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!