Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkre ment a hajam SOS?

Tönkre ment a hajam SOS?

Figyelt kérdés

Régen hosszú,egészséges hajam volt.1 évig vasaltam és festettem ezért le kellett vágni belőle valamennyit..

Utánna pár hónappal később megint vágattunk belőle.

Már elmùlt 1 év és úgy érzem hogy semmit sem nőtt a hajam..

A végei nagyon vékonyak és csak a fejem tetején dús a hajam..

Nem értem mi a probléma...

Szedek hajra vitamint egy ideje meg ricinust is használok stb de semmi.

Örökre ilyen rövid marad?



2017. aug. 11. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A hajvasalás után örülj ha egyáltalán van hajad. Meg a ricinus is mind tönkre reszi a hajat. Az csak reklám ami ezt hirdeti.
2017. aug. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány fokon vasaltad a hajad? Volt szőkítésed?

Annyit tudsz tenni, hogy ápolod, nézz utána krémmánián mik vannak. Ne fésüld vizesen, a törölközőtt ne csiszatold rajta. Hajápolásról is van 1001 cikk

2017. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én hajam sem nőlt anno, elkezdtem ricinus olajat kenni a hajtövekre. Ezt csináltam vagy egy fél évig/évig, már nem emlékszem és azóta gyorsan nől + lett rengeteg babahajam tőle, tehát még új hajszálakat is kaptam. Bátran ajánlom neked is, felmelegített olajat felviszed a hajtövekre, ezután ráteszed a törölközőt a hajadra, pár óráig rajta hagyod, ha gondolod akár éjszakára is. Utána kimosod (többször át kell mosni mert ez nehezen jön ki) és pár hét múlva már el is kezd nőlni a hajad. :)
2017. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell neki idő, amíg helyre jön. Kíméld, ahogy csak tudod, tehát a vasalást és a hajfestést továbbra is hanyagold! Ne használj hajszárítót, jobban teszed, ha hagyod magától megszáradni a hajadat! Használj hajpakolást, valamint öblítést nem igénylő ápolókat (hajolaj, hajvégápoló)! Amíg vizes a hajad ne fésüld, inkább csak kézzel bontogasd ki, ha gubancos! Vizesen a haj sérülékenyebb, mint szárazon. Három havonta vágass egy picit a végéből! Kerüld a szoros hajgumik használatát, mert azok megtörik a hajat! Legjobb, ha kiengedve hagyod a hajad. A hajvitamint szedjed továbbra is vagy ügyelj arra, hogy a táplálkozás során elegendő mennyiségű vitamint vigyél be!

Ezek jutottak eszembe. Ha odafigyelsz rájuk, kell, hogy javuljon a hajad állapota.

2017. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!