Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyantázás után a lábamon...

A gyantázás után a lábamon piros pöttyök jöttek elő. Hogyan tüntethetném el őket?

Figyelt kérdés

Nem ez az első gyantáztatásom, de most jöttek ki először ilyen kis piros pontok a szőrszálak helyén. Eleinte be is voltak kicsit dagadva, de most kenegetem ilyen Aloeverás krémmel, azt mondják az segít. Nem nagyon látok változást, csak eltűntek a púpok. Ma este indulunk nyaralni addigra hogyan lehetne ezeket elmulasztani?


UI: ez előtt fél éve volt az utolsó gyantázásom, eddig borotváltam a lábam



2017. aug. 11. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem gyanta után mindig ilyen, semmit sem csinálok másnapra elmúlik. Am én gyakrabban borotválom, csak néha gyantáztatom le
2017. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy éve gyantázok/epilálok és mindig pöttyös lesz tőle alában, viszont másnapra elmúlik. én neogranormonnal szoktam bekenni egyszer, de ennyi
2017. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Már azt hittem ilyen marad. :)
2017. aug. 11. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!