Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal hogy...

Mit kezdjek a hajammal hogy ne csak úgy lógjon lefele céltalanul, unalmasan?

Figyelt kérdés
Már kb 3 éve ugyanaz a lapockán alul érő, egyenesre vágott hajstílusom van. Ma már kezdtem rettentően megúnni és nem tudom mit kezdjek vele hogy ne csak úgy lógjon lefele formátlanul, unalmasan, mindig ugyanúgy.. Vasalni, hővel kezelni nem akarom mivel így is kicsit meg van töredezve. Gondoltam új fazonra vágatom viszont kicsit tartok is a változástól. A hosszából sokat nem szeretnék kivágatni, inkább csak azt szeretnén hogy valamilyen formája legyen neki és ne legyen ennyire unalmas.

2017. aug. 15. 22:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ehhez hasonló: [link]
2017. aug. 15. 23:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi féle videót talalsz youtobe-on csak keress rá és próbálgasd ki ami tetszik:) amugy ha egy kis fazont vágatsz neki pl fokozatosan kicsit másfajta lesz es nem lesz annyira megszokott:)
2017. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Ugyanez az érzés kapott el egyszer, amikor is nekiálltam és levágtam magamnak fokozatos fazonra. Tudom, hogy az otthoni hajvágás sajátkezűleg nem mindenkinek sikerül, és fennáll a veszélye, hogy valaki el is rontja, én mégis megpróbáltam és sikerült.

Innen volt az ötlet! https://www.youtube.com/watch?v=ZI97R9L_CUc

Csak egy hajnyíró kellett hozzá, 10 perc az időmből, és kész is lett az új haj! Én sem hittem volna, hogy sikerül, gondoltam ha elrontom megyek gyors a fodrászhoz, de szerencsére jó lett. Szerintem bámulatos a videó! Nekem bevállt, a páromnak is tetszik, és azóta is ez a technikám! :)

2017. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!