Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az jó ha az egész arcom...

Az jó ha az egész arcom átkentem teafaolajjal? Főleg a homlokom.

Figyelt kérdés
Lényegében jó vastagon többször is áttöröltem az arcom rossmanba kapható altapharma márkájúval. A teafa olaj okozhat több pattanást?
2017. aug. 16. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A teafa olaj pont a pattanások ellen van, éppen ezért elég szárító hatású, tehát csak vékonyan kell bekenni vele a bőröd, de a legjobb ha célzottan a pattanásos területre kened. Egyébként a kozmetikusom szerint hiába szárítja le a pattanásokat, nem tesz jót a bőrnek, úgyhogy szerintem ne használj túl sokat belőle. :D
2017. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is csináltam, de nagyon nem tett jót neki. A pattanásokkal nem csinált semmit, viszont cserébe úgy kiszárította a bőrömet, hogy nem győztem hidratálni. (Én dmeset használtam, de nem hiszem hogy sok különbség van köztük.) A Lush Tea Tree Water bevált, az szépen rendbe hozta az arcom csak egy kicsit hamar elfogyott. (utána vízzel higítottam a meglévő teafaolajat és az is jó megoldásnak bizonyult.) Abban is van teafaolaj, de nem olyan brutál, mintha direktbe azzal kennéd az arcodat. Ezt a tonikot bátran ajánlom. :)
2017. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nyugtató arclemosoval gyorsan lemostam majd fultisztitoval atkenegettem. remélem nem lesz baj és nem gyulladt be holnapra
2017. aug. 16. 22:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. :)
2017. aug. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!