Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Válaszolna nekem aki...

Lányok! Válaszolna nekem aki tapasztalt ebben, és van műkörme?

Figyelt kérdés
Épített zselé műkörmötök meddig "tartot" akinek lassan nő a körme? Amikor mentetek rakarni, mennyi időbe telt amig teljesen elkészült? Meg vagytok elégedve vele? Mit lehet elrontani a zselés műkörömben ha nem jó a körmösünk?
2010. máj. 24. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

igaz nekem két éve vt utoljára de...

nekem kb másfél hónapih vt fent(addigra lenőtt úgy h letudjam szedni)

kb háromnegyed óra alatt megvolt de nem számoltam..

nagyon tetszett(:

és egyébként sok zselét húz rá és "púpos" lesz v nem dolgozza el rajta a zselét rendesen és elrontja a mintát...

2010. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Nemsokára akarok csináltatni, és attól félek hogy elrontja a körmös, vagy valami nem lesz jó, mert ha már megcsináltatom, akkor már legyen szép =)


Egyik barátnőmnek elk*rták. Nem kicsit, nagyon :D


Tök vastag + púpos volt + görbe, szóval minden baja volt, és mehetett javíttatni 1 másikhoz :S Az meg már plusz pénz..

2010. máj. 24. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Max 5-6 hétig bírja, utána tölteti kell. Hiba lehet, ha nem kezeli e jól akörmödet és felválik a zselé/porcelán (alatta begombásodhat a körmöd) Ha nem csiszol szép formát ez inkább esztétikai hiba. A gyakorlott körmösok 45 perc alatt készítik a tötést a gakorlatlanabbak közül láttam már olyat aki 5óra alatt készített el egy töltést. Mielőtt bejelentkezel valakihez nézd meg a referencia munkáit.

Üdv: egy műkörmös

2010. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi =)


Még 1 kérdés!


Azt tudom hogy akihez én megyek, nála az épített zselés 4000.-


És a leggyakoribb "töltés ár? Mennyibe kerül töltetni?

2010. máj. 24. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 4 hetente járok töltetni, de mehetnék ritkábban is, de engem már ha 1-2 milit lenőtt nagyon zavar. :D

Az hogy mennyi idő mire elkészül, függ a mintától is.

Én megvagyok vele elégedve, semmiben sem gátol.

Elrontani sokféleképpen el lehet... pl nem szépre formálja, túl púpos lesz, fel levegősödik, begombásodik alatta, túl vékony/túl vastagra csinálja, elrontja a mintát, stb.

Az, hogy mennyibe kerül eléggé változó, 3000-csillagos egekig.


M-L17

2010. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én három hetente járok. Ennyi idő alatt pont meg is unom a mintát (szeretem, ha érdekes, feltűnő), meg jó gyorsan is nő a körmöm, tehát nem esztétikus.

Szóval én mindig valami bonyolult mintát találok ki, úgyhogy sokáig tart, de nem bánom. Nem tudom, miért mondják töltésnek, amikor teljesen le kell szedni az előzőt és újat feltenni a körömre?

Én 3400-at fizetek (vidéken, faluban).

2013. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!