Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből barna? Mi a folyamata...

Szőkéből barna? Mi a folyamata? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy éve használom a Sunkiss Jelly terméket, többször is újravettem, elég rendesen leszívta a hajam (de még mindig nem olyan drasztikusan, mint a szalonokban szokták), és világos barnából úgy ahogy teljesen szőke lettem. Azonban most vissza szeretnék térni a barnához. Ehhez le kell szivatni a hajat? Mert azt nagyon nem szeretném. Hogy megy pontosan a menete?

2017. aug. 18. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell leszivatni egyáltalán. Egyszerűen csak befested barnával. Arra vigyázz hogy világosabbat vegyél mint amilyet szeretnél mert előfordulhat hogy sötét lesz. Én első körben egy sötétszőke hajszínezővel próbálkoznék.
2017. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!